Hakkımızda

Alem.Org 2002 yılından bu yana , kullanıcılarına sohbet hizmeti sağlayan bir sohbet platformudur.
Bedava Sohbet odalarının bulunduğu, ücretsiz dost sohbet sitelerinin yer aldığı web portalında, kendinize uygun sohbet edebileceğiniz kişiler bulabilir, kendinize ait siteler açabileceğiniz, oyun oynayarak kafa dağıtabileceğiniz, radyo kanalında müzik dinleyebileceğiniz ve sevdiklerinize istek gönderebileceğiniz alt yapıyla misafirlerine hizmet veren bir sohbet sitesidir.

Alem.Org yoğun iş temponuzda yaşadığınız stres ve sıkıntıyı atabilmeniz için size gerekli ortamı sağlamayı kendine ilke edinen bir platformdur. Diğer sohbet sitelerinde yaşanan ücret alma vb. gibi sıkıntı ve sorunları Alem.Org sohbet odalarında kesinlikle yaşamazsınız.

Sohbet etmenin keyfini sonuna kadar yaşayabileceğiniz, kaliteli ve güvenilir sohbetin adresi Alem.Org 'da sizde kendinize vakit kaybetmeden yer bulun. 2002 yılından bu yana kesintisiz ve kaliteli hizmet sağlayan sohbet odalarımız , siz misafirlerimize evinizde, arkadaşlarınızla, dostlarınızla sohbet ediyor ortamını sağlayan ve bunu kendine görev edinen yönetim kadrosuyla siz kullanıcılarımıza hizmet sunmaktayız.

Alem.Org'da Sohbet etmenin ayrıcalıklarını, Sohbet sunucumuzda bulunarak ve misafirlerimize sunduğumuz yarışmalar sonucunda kazanacağınız hediyeler ile kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz bir ortamda yeni arkadaşlıklar kuracaksınız.
Sohbet odalarımızın, size sunduğu fırsat ve imlanlar ile sohbet ederken hem keyf alacaksınız, hemde hayatınıza yeni insanlar katacaksınız.