Türkçe Mirc Sohbet Programı

mIRC, çok kullanıcılı grup konferanslarında veya bire bir özel görüşmelerde, dünyadaki IRC ağlarında başkalarıyla iletişim kurmak, paylaşmak, oynamak veya diğerleriyle çalışmak için kullanılabilen Windows için tam özellikli bir Internet Relay Chat istemcisidir.

Çok yapılandırılabilir ve arkadaş listeleri, dosya aktarımları, çoklu sunucu bağlantıları, IPv6, SSL şifreleme, proxy desteği, UTF-8 ekranı, UPnP, özelleştirilebilir sesler, konuşulan mesajlar, tepsi bildirimleri gibi özellikleri destekleyen temiz, pratik bir arayüze sahiptir. , ileti günlüğü ve daha fazlası.

mIRC ayrıca, hem mIRC'yi otomatikleştirmek hem de ağ iletişimlerinden oyun oynamaya kadar çok çeşitli işlevler gerçekleştiren uygulamalar oluşturmak için kullanılabilecek güçlü bir komut dosyası dili içeriyor.

mIRC, 20 yılı aşkın bir süredir geliştirme aşamasındadır ve sürekli yeni teknolojilerle geliştirilmekte ve güncellenmektedir. En son değişiklikler en yeni haber sayfasında bulunabilir.

Başlamak için mIRC'yi indirme sayfasından indirebilirsiniz.

Sizler için geliştirdiğimiz ve türkçeleştirdiğimiz mirc sohbet programı, antivirüs programlarından geçirilmiş ve güvenli sonuçlar vermiştir. Gönül rahatlığı ile programı indirebilir ve sorunsuz sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz.

Exe uzantılar, tarayıcı ve bilgisayarlarda hata uyarısı verdiği için, programı .rar olarak sunmaktayız, sorunsuz şekilde aşağıdaki download indirme linkine basarak programı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Mirc indir